Welcome2016 - Vymyslicky Vytahy s.r.o.

Aktuality

Rychlí kontakt

#email: info@vymyslicky.cz
#telefon: +420 572 587 202
#mobil: +420 737 211 293

Vyhledávání

::: Přihlášení do IS
Login:
Heslo:

V případě zájmu o přístup do databáze, kontaktujte správce na admin@vymyslicky.cz

Evropský fond pro regionální rozvoj

Základy naší společnosti byly položeny v roce 1990, kdy se bratři Radislav a Vladimír Vymysličtí začali zabývat servisem a revizemi výtahů jako živnostníci. V roce 1992 toto sdružení živnostníků založilo spol. s r.o., která pod názvem VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. působí dodnes a každoročně zvyšuje svůj podíl na trhu s výtahy. Výroba je od roku 2003 z hlavní části převedena do nového objektu v Uherském Hradišti - Jarošově, část výroby se provádí v původní výrobní hale v Kněžpoli. Naši zaměstnaci mají k dispozici téměř 6.000 m2 pracovní plochy.

best replica watches

Firma VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. si během své působnosti vybudovala střediska v Brně, Přerově, Zlíně a obchodní a servisní síť po celé České republice ve všech krajských městech a mnoha bývalých okresních městech. V zahraničí působíme na Slovensku prostřednictvím servisních partnerů, v Srbsku a Chorvatsku rovněž spolupracujeme s obchodní a servisní sítí.

V současné době provádíme tyto služby

 • Poradenskou službu, projekci výtahů - vlastníme dvě projekční kanceláře, a to v Uherském Hradišti a ve Zlíně. Naši projektanti zajišťují technickou podporu zákazníkům v plné potřebné míře.
 • Revize, revizní zkoušky, opravy, střední a generální opravy - jsou zajišťovány v okresech Uh. Hradiště, Zlín, Kroměříž, Hodonín a Brno. Dále zpravujeme formou komplexního servisu 1229 výtahů různých typů ze servisních středisek v Uh. Hradišti, Brně, Přerově a Zlíně. Servis námi vyrobených a namontovaných výtahů v jiných regionech zajišťujeme smluvními partnery po celém území ČR.
 • Výrobu ručních a automatických dveří, výrobu výtah. klecí a kabin, šachetních konstrukcí - v uplynulých letech jsme vyrobili a dodáli na trh přes 250 výtahů ročně. bell & ross swiss replica
 • Modernizaci výtahů - vzhledem k tomu, že jsme výrobci automatických dveří a kabin, jsme schopni provést modernizaci jakéhokoliv typu výtahu a uvést ho v soulad s požadavky EU. Výtahy vybavujeme vlastními výrobky, čímž zajišťujeme vysokou kvalitu a lehce dostupnou dodávku náhradních dílů.
 • Jsme držiteli certifikátu ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Prodej výtahových komponentů

 • Dodávky a montáž výtahů - námi vyrobené výtahy dodáváme a montujeme do nových objektů i stávajících šachet po celém území ČR, výrobky dodáváme i do Chorvatska, Srbska, Slovinska, Polska, Ruska a Slovenské republiky.
 • Výtahy vyrábíme všech typů, a to od standardních a levných až po výtahy luxusní a exkluzivní. Dodáváme je v povrchové úpravě dle přání zákazníka (komaxit, nerez, mosaz, Plast Max, Polyrey). Standardní je pro nás provedení komaxit, neboť máme vlastní komaxitovnu. Tuto úpravu dodáváme v ceně úpravy nátěrem.
 • Všechny výtahy dodáváme podle požadavků EN 81 s patřičnými certifikáty. Výtahy jsou před předáním zákazníkovi přezkoušeny autorizovanou osobou Stroj. zkušebního ústavu nebo TÜV. Dodávky provádíme v krátkých dodacích lhůtách. Na předané výtahy poskytujeme záruky v délce 24 - 72 měsíců, podle zvoleného provedení.
 • Patek Philippe Replica Po dobu 15 let se naše firma specializuje na výrobu výtahových dveří, klecí a kabin. Vyrábíme je pomocí moderních technologií, velký důraz klademe na přesnost, vysokou kvalitu a spolehlivost. Výrobky odpovídají požadavkům evropské normy EN. Kromě této výroby se naše firma zaměřuje i na výrobu výtahových komponentů, které dodáváme i ostatním výrobním a servisním organizacím.
 • Naši zaměstnanci jsou zkušenými pracovníky s dlouholetou praxí v oboru výtahové techniky. Disponujeme odpovídajícím technickým vybavením včetně testerů mikroprocesorových rozvaděčů, materiálovým vybavením plně pokrývající potřeby zajišťování servisu, středních a generálních oprav i montáží nových výtahů.

Veletrhy a výstavy

pawilon E -  stoisko Nr 34Hala E, stánek č 34Hall E, Stand No. 34patek philippe swiss replica..
zobrazit více informací

Top Aktuální informace Naše firma Naše řešení Naše reference Náš servis Kontaktní informace